Dodano: 2024-03-11, Dzień Kobiet w Liliach

Dnia 8 marca w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kobiet. Jest to wyjątkowy dzień w roku. To święto, które obchodzą kobiety te duże, jak i małe. Przemiła atmosfera panowała już od samego rana. Cała uroczystość rozpoczęła się na naszej scenie, gdzie przedszkolaki zaśpiewały piosenki i zaprezentowały układy taneczne. Mieliśmy wspaniałą okazję obejrzeć również krótkie przedstawienie przygotowane przez grupę Lilie. Następnie chłopcy wręczyli piękne laurki i upominki swoim koleżankom i paniom. Nie obyło się bez słodkości :). Uśmiechnięte buzie dzieci świadczyły o tym, że był to dla wszystkich świetny i miło spędzony czas. Wszystkie kobietki jeszcze raz dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i uśmiech!