Lilie

"Lilie" to grupa dzieci 5-6 letnich czyli najstarsza grupa w przedszkolu.

Znamy się już bardzo dobrze, a z każdym rokiem nawiązujemy nowe znajomości. Codziennie poszerzamy swoją wiedzę, podczas zajęć dydaktycznych oraz ciekawych doświadczeń. Interesujemy się światem i wszystkim tym co nas otacza. Wspólnie odkrywamy nowe rzeczy, spędzamy aktywnie czas podczas różnego rodzaju zabaw, świetnie się przy tym bawiąc.

Powoli szykujemy się na nadchodzący nowy etap jakim jest szkoła. To ważne wyzwanie, ponieważ przygotowujemy się do nauki pisania i czytania oraz osiągnięcia dojrzałości szkolnej i podjęcia nauki w szkole.

Poznajemy litery, cyfry, znaki matematyczne, oraz rozwiązujemy proste zadania. Dodatkowo doskonalimy swoje umiejętności w zakresie motoryki małej i dużej, które ułatwiają szereg procesów edukacyjnych. Uczestniczymy też w zajęciach dodatkowych takich jak: logopedia, język angielski, rytmika, religia i zajęcia plastyczne, które uatrakcyjniają nasz pobyt w przedszkolu.

Jesteśmy dociekliwymi, uśmiechniętymi, pełnymi pomysłów przedszkolakami. Czas spędzony w przedszkolu jest czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

Niepubliczne Przedszkole Si str Mi osierdzia Niepubliczne Przedszkole Si str Mi osierdzia Niepubliczne Przedszkole Si str Mi osierdzia
Niepubliczne Przedszkole Si str Mi osierdzia