Zerówka

Zerówka w naszym przedszkolu ! Dobry Wybór dla każdego dziecka, którego Rodzic gotowy jest udać się w podróż po Bożych ścieżkach pełnych dydaktycznych zagadnień. Właśnie tak, to nie pomyłka, w naszym przedszkolu łączymy treści podstawy programowej z wiarą katolicką. Przekazujemy dzieciom wartości chrześcijańskie, wspólnie z Rodzicami, którzy są naszymi PARTNERAMI, w nauczaniu dzieci dobieramy odpowiednie metody wychowawcze, aby osiągnąć cele nauczania.

W naszej zerówce każde dziecko ma szansę na osiągnięcie odpowiedniej dojrzałości emocjonalnej, aby mogło gotowe pójść do szkoły. Podczas zajęć realizowane są treści programu Pana Bronisława Rocławskiego, zwane glottodydaktyką (metoda czytania poprzez ślizganie się na literkach). W świat kompetencji matematycznych wprowadza nas Pani  E. Gruszczyk Kolczyńska, dzieci poprzez zabawę, konstrukcję mają możliwość szybkiego rozwoju. Dzięki zabawie dzieci uczą się wiele, dlatego w naszej zerówce jej  nie brakuje. Przez co nasze przedszkolaki mają okazję zaspokoić swoje potrzeby, uczą się wielu ról społecznych, dzięki dobrze wyposażonym salom, w nowoczesne sprzęty, zabawki, kąciki tematyczne, odpowiadające różnym zawodom.

PRZEDSZKOLE NASZ DRUGI DOM, DLATEGO JEST DLA NAS TAK CENNE…