Maki

Grupę "Maków" tworzą dzieci 3-4 letnie.

W naszej grupie zdobywamy wiedzę poprzez zabawę i uczestnictwo w ciekawych zajęciach z wykorzystaniem różnorodnych form i metod pracy. Przedszkolaki przyswajają wiedzę i nabywają nowe umiejętności. Dzieci mają możliwość uczestniczyć w katechezie, rytmice, gimnastyce i zajęciach z j. angielskiego. Ponadto mają okazję brać udział w wielu teatrzykach, koncertach muzycznych i różnych konkursach. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostają wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

Niepubliczne Przedszkole Si str Mi osierdzia Niepubliczne Przedszkole Si str Mi osierdzia Niepubliczne Przedszkole Si str Mi osierdzia Niepubliczne Przedszkole Si str Mi osierdzia