Dodano: 2024-03-19, Teatr Eden i przedstawienie pt. Jonasz i niezwykła ryba

We wtorek, 19 marca do przedszkola zawitał Teatr Eden z przedstawieniem pt. Jonasz i niezwykła ryba”. Poznaliśmy historię Jonasza, człowieka uczciwego, lecz nie zawsze posłusznego. Za sprawą barwnej scenografii, spektakl przeniósł nas do Niniwy, miasta którego mieszkańcy zapomnieli o tym, co to miłość i dobro. Jak zwykle wzięliśmy czynny udział w widowisku i wspólnie z aktorami doświadczaliśmy wspaniałych przygód. Wyruszyliśmy w rejs, a po drodze czekało na nas wiele niespodzianek. Opowieść o Jonaszu nauczyła nas, że każdy z nas popełnia błędy. Najważniejsze, aby umieć się do nich przyznać i przeprosić za złe zachowanie. Musimy także pamiętać, aby reagować na zło, które dzieje się wokół nas. Powinniśmy słuchać, umieć wybaczać i wzajemnie sobie pomagać.