Dodano: 2024-03-27, Zajączek i wielkanocny obiad w grupie Fiołki

Każdego roku, tuż przed Wielkanocą nasze przedszkole odwiedza zajączek wielkanocny. W słoneczną środę, 27 marca w szatni czekały na dzieci świąteczne kolorowanki, a w salach słodkie niespodzianki. Dzieci z niecierpliwością wyczekiwały odwiedzin zajączka. Kilka dni przed tym wydarzeniem ozdabialiśmy jajka, tworzyliśmy świąteczne dekoracje i rysunki, a także uczyliśmy się wiosennych piosenek. Po tym, jak wszyscy zostali obdarowani wspaniałymi upominkami, udaliśmy się na uroczysty, wielkanocny obiad, gdzie czekały na nas same smakołyki. Był to dzień pełen radości i mnóstwa wrażeń. Wielkanocny czas jest naprawdę wyjątkowy! :)