Dodano: 2024-03-28, Misterium Męki Pańskiej w wykonaniu grupy Lilie

Wielki Tydzień jest szczególnym czasem, kiedy wspólnie przeżywamy mękę, śmierć i zmartwychwstanie Pana Jezusa. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, 27 marca dzieci z grupy Lilie przedstawiły Misterium Męki Pańskiej, przygotowane przez panią Patrycję. Misterium rozpoczęło się od chrztu Pana Jezusa nad rzeką Jordan. Przedstawienie ukazało ostatnią wieczerzę w Wieczerniku, modlitwę Jezusa w ogrodzie, jego aresztowanie, Drogę Krzyżową oraz Zmartwychwstanie. Piękna sceneria i oprawa muzyczna sprawiły, że całość wywarła na nas i przybyłych gościach wielkie wrażenie. Przedstawienie pobudzało do refleksji i przybliżyło nam historię Zmartwychwstania Pana Jezusa. Jak zwykle jesteśmy w pełni podziwu dla naszych małych aktorów, którzy po raz kolejny świetnie podołali aktorskiemu zadaniu. Mimo trudnej tematyki, dzieci stanęły na wysokości zadania. Na koniec Siostra Dyrektor złożyła wszystkim paniom oraz przedszkolakom serdeczne życzenia świąteczne. Jesteśmy dumni, do zobaczenia za rok!