Dodano: 2024-03-28, Malowanie jajek, kolorowy zajączek oraz szukanie jajeczek schowanych przez zajączka czyli Wielki Tydzień w grupie Fiołki

Wielki Tydzień okazał się bardzo produktywnym w grupie Fiołki. Nasze maluszki z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do Świąt Wielkiej Nocy. Fiołki swój tydzień zaczęły od malowania styropianowych jajek wedle własnej kompozycji barw i wzorków. Maluszki wykonały również pracę plastyczną, aby uczcić przyjście zajączka do naszego przedszkola, tworząc za pomocą farb i gąbki postać zajączka. Po czym wyruszyły na poszukiwanie dyngusowych jajek, które zostawił im zajączek, aby miały w co nalewać wodę w Poniedziałek Wielkanocny i polewać się nią z domownikami.