Dzień Kobiet w grupie Fiołki
Przedszkole Sióstr - Wolsztyn

Grupa Fiołki swoje świętowanie rozpoczęła już dzień przed 8 marca, wykonując pracę plastyczną, w której nasi najmłodsi przedstawili swój pomysł na kolorowy już wiosenny bukiet kwiatów, którym chcieli umilić oko kobietom zarówno, tym małym, jak i dużym, które odwiedziły nasze przedszkole w tym dniu. Za to 8 marca przed naszym występem na sali gimnastycznej, nasi chłopcy wręczyli swoim koleżankom z grupy małe upominki, które zabrały one do domu na pamiątkę swojego pierwszego Dnia Kobiet obchodzonego w przedszkolu.

Dzień Kobiet w Fiołkach
Przedszkole Sióstr - Wolsztyn

Dnia 8 marca w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kobiet. Jest to wyjątkowy dzień w roku. To święto, które obchodzą kobiety te duże, jak i małe. Przemiła atmosfera panowała już od samego rana. Cała uroczystość rozpoczęła się na naszej scenie, gdzie przedszkolaki zaśpiewały piosenki i zaprezentowały układy taneczne.

Dzień Kobiet w Makach

Dzień Kobiet w Liliach

Dzień Kobiet w grupie Lilie
Przedszkole Sióstr - Wolsztyn

Dnia 8 marca dzieci z grupy Lilie świętowały "Dzień Kobiet". Nasi mali mężczyźni złożyli swoim koleżankom życzenia oraz wręczyli małe upominki. Dziewczynki był bardzo zadowolone. Nie zabrakło uśmiechu i miłej atmosfery. Dodatkowo podczas spaceru w parku nasze przedszkolaki wzięły udział w krótkie zabawie, również z okazji święta Kobiet, którą zorganizował sobie Uniwersytet Trzeciego Wieku. Dzieci otrzymały w podzięce za wspólną zabawę ciasto, które zjedliśmy w przedszkolu.

2024-03-08
Tydzień z dinozaurami w Makach
Przedszkole Sióstr - Wolsztyn

Cóż to był za tydzień! Dzieci z grupy Maki przeniosły się w czasy prehistoryczne, kiedy to na Ziemi królowały dinozaury...

2024-03-08
Dzień Kobiet w grupie Maki
Przedszkole Sióstr - Wolsztyn

Dzień Kobiet to wyjątkowy Dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. W tym szczególnym dniu, chłopcy złożyli życzenia i wręczyli swoim koleżankom upominki.

2024-03-01
Fiołki i poszukiwanie śladów przeszłości
Przedszkole Sióstr - Wolsztyn

W tym tygodniu grupa Fiołki z racji przypadającego Dnia Dinozaura, pochyliła się trochę nad śladami przeszłości, czyli czasów, kiedy żyły cudowne dinozaury. Nasze maluchy poznały zawód paleontologa, który zajmuje się badaniem śladów przeszłości, jak i jego narzędzia, aby mógł on wykonywać swoją pracę. Fiołki próbowały swoich sił w dopasowywaniu postaci dinozaura do jego cienia, jak i doskonaliły swoją motorykę małą przez wykonanie pracy plastycznej, do której użyta była między innymi plastelina.

2024-02-29
Dzień Dinozaura w grupie Lilie
Przedszkole Sióstr - Wolsztyn

Dinozaury to stworzenia, które od dawna niezwykle fascynują najmłodszych. Zaskakują swoim wyglądem i wielkością, a ponadto kryją wiele tajemnic. Dzieci z grupy Lilie obchodziły "Dzień Dinozaura" 27.02, podczas zajęć przeniosły się w prehistoryczny świat, gdzie mogły dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o tych niezwykłych gadach. Dzieci brały udział wielu ciekawych aktywnościach. Ten dzień upłynął w miłej i radosnej atmosferze.

1 « [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] » 143